Lp. |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcie |
1 |
Zespół Szkół im. St. Staszica w Pile |
Zajęcie IV miejsca w rankingu (PortalMaturzysty.pl) na najpopularniejsze licea w Wielkopolsce. |
2 |
Zespół Szkół im. St. Staszica w Pile |
I miejsce w kategorii dziewcząt we współzawodnictwie sportowym w ramach XIII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży I miejsce w kategorii chłopców we współzawodnictwie sportowym w ramach XIII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży |
3 |
Arleta Flisikowska (3b) Joanna Bemowska (3f) |
Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe. |
4 |
Patrycja Marcinkowska (3c) |
Nagroda, indeks oraz staż za zajęcie I miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim „Grasz o Indeks” |
5 |
Tomasz Łabusiński (3b) |
I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Papieskim |
6 |
Aleksandra Wiśniewska (3d) |
III miejsce w Ogólnopolskim Dziecięco – Młodzieżowym Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę”. |
7 |
Kinga Skałecka (3f) |
III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu „Balkan Test 2012” z chórem kameralnym „Canto” w Bułgarii. |
8 |
Jakub Nurski (2b) |
V miejsce w Międzywojewódzkim (woj. wielkopolskie i lubuskie) Konkursie Matematycznym „Supermatematyk” IV miejsce w Finale Powiatowym |
9 |
Kacper Cioch (2b) |
XI miejsce w Międzywojewódzkim (woj. wielkopolskie i lubuskie) Konkursie Matematycznym „Supermatematyk” I miejsce w Finale Regionalnym (powiaty: pilski, złotowski, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki) I miejsce w Finale Powiatowym |
10 |
Krzysztof Karczewski (1tw) |
I miejsce w kategorii technikum w XI Regionalnym Konkursie Matematycznym dla klas pierwszych (powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, poznański, gnieźnieński, pilski i złotowski) I miejsce w Finale Powiatowym. |
11 |
Jagoda Runowska (1d) |
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Przyroda - Człowiek - Zrównoważony Rozwój |
12 |
Kinga Wasilewska (3a) |
Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Agnieszki Bartol pod hasłem „Ja i mój świat”. |
13 |
Jagoda Runowska (1d) |
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Fotopolis "Miasta Świata” |
14 |
Karolina Iwanowicz (2c), Agnieszka Miętkiewicz (2c) |
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Dokumentalnych - 5 minut z życia |
15 |
Kinga Wasilewska (3a) |
I miejsce w Wielkopolskim Konkursie Poetyckim na Wiersz i Piosenkę Dziecięcą „Dzieci – Książęta Uczuć” |
16 |
Jakub Nurski (2b) |
IV miejsce w X Regionalnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych (powiaty: chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski) |
17 |
Kacper Cioch (2b) |
VII miejsce w X Regionalnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych (powiaty: chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski) |
18 |
Aleksandra Kamińska (1c) |
Laureatka („złota dziesiątka”) XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Fotograficzno – Plastycznego dla młodzieży szkolnej pn. „Małe KONFRONTACJE 2013” - kategoria literacka. |
19 |
Marta Tzschentke (3d) Anika Placek (2c) |
Udział w Finale XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Zielone Pióra” |
20 |
Aleksandra Wiśniewska (3d) |
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Kariera 2012”. |
21 |
Aleksandra Wiśniewska (3d) |
II miejsce w Regionalnym Konkursie „Śpiewać każdy może”. |
22 |
Martyna Jakimowicz (3e) Patrycja Sulima (3f) |
Udział w Finale V Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski (powiaty: pilski, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, wągrowiecki, złotowski) |
23 |
Katarzyna Ungeheuer (1b) Joanna Radzymińska(1b) |
Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” |
24 |
Katarzyna Szczepańska(1b) |
Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” III miejsce w etapie powiatowym |
25 |
Marcin Aniserowicz(1b) |
Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” V miejsce w Finale Powiatowym |
26 |
Agata Fiedorowicz (2 f) |
Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” VI miejsce w Finale Regionalnym (powiaty: pilski, złotowski, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki) V miejsce w Finale Powiatowym |
27 |
Kinga Skałecka (3f) Aleksandra Mikołajczak (1f) Natalia Taczkowska (2b) |
Udział w Finale Wojewódzkim XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej |
28 |
Oskar Kwasiński (2d) |
Udział w okręgowym etapie 54 Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
29 |
Wiktoria Magnucka (2c) |
Udział w okręgowym etapie XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej |
30 |
Paula Goldstein, Mateusz Kogut, Łukasz Tucholski (3e) |
Udział w okręgowym etapie XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego 2012/2013 |
31 |
Kinga Belińska (2f) Paulina Graduszewska (2f) Marta Martenka (2f) Paula Podlecka (3e) |
Udział w okręgowym etapie 42 Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej |
32 |
Agnieszka Ziętkiewicz (2c) |
Udział w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy bliskich, losy dalekich..”. |
33 |
Anna Kowalik (2c) |
Reprezentacja powiatu w ogólnopolskim projekcie „Liderówka” |
34 |
Jakub Śpiewak (3b) Kacper Cioch (2b) |
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”. |
35 |
Artur Woźniak (1b) |
Nagroda za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geoplaneta”. |
36 |
Marcin Konieczny (1b) |
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geoplaneta”. |
102 |
Emilia Joachimiak () Andrzej Kowalski |
Nagroda za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”. |
103 |
Miłosz Łukaszewicz Konrad Kaniewski Agata Rożniak Oliwia Grzelczak Agnieszka Miętkiewicz |
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”. |
37 |
Kacper Goździkowski (3sms) |
III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim. „Zaduszki. Konfrontacje mistrzów słowa”. |
38 |
Aneta Arendt (2e) |
II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "AIDS- wczoraj, dziś, jutro" |
39 |
Agata Stadnik (2e) |
III miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "AIDS- wczoraj, dziś, jutro" |
40 |
Aneta Arendt (2e) Agata Stadnik (2e) Joanna Bednarek (2f) |
Drużynowo II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "AIDS- wczoraj, dziś, jutro" |
41 |
Emilia Nalewajska(1f) |
I miejsce w kategorii prezentacje w IV Powiatowym Konkursie "My Caribbean Impressions" |
42 |
Mateusz Jagodziński (2a) |
III miejsce w kategorii prezentacje w IV Powiatowym Konkursie "My Caribbean Impressions" |
43 |
Kinga Wasilewska (3a) |
I nagroda i „Złote Pióro” w X Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem "Od magii świata do magii słowa". |
44 |
Aleksandra Kamińska (1c) |
II nagroda i „Złote Pióro” w X Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem "Od magii świata do magii słowa". |
45 |
Anika Placek (2c) |
III nagroda i „Złote Pióro” w X Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem "Od magii świata do magii słowa". |
46 |
Kinga Wasilewska, Patrycja Marcinkowska, Katarzyna Dutkowska, Emilia Joachimiak, Kinga Kotomska, Magdalena Watras (3c) |
Publikacje w książce "Niezapominanie" wydanej przez Stowarzyszenia Przyjaciół Festiwalu Nauki w Pile |
47 |
Radosław Waberski (2b) |
II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „O Złote Pióro” Starosty Pilskiego. |
48 |
Kinga Skałecka (3f) |
III miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych |
49 |
Paweł Zielski (3f) |
II miejsce w Finale Powiatowego Konkursu „Mój Talent”. |
50 |
Aleksandra Cioch (2f), Rafał Hływa (2f), Wiktoria Radzicka (2f), Bernadetta Zaworska (1e), Daria Kłosowska (1e) |
II miejsce w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy PCK |
51 |
Anika Placek (2c) |
II miejsce w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym |
52 |
Kinga Skałecka (3f) |
III miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego |
53 |
Kacper Cioch (2b) |
IV miejsce w I Powiatowym Konkursie Informatycznym dla klas I i II szkół ponadgimnazjalnych |
54 |
Marta Kołodziej (1a) |
I miejsce w VI Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. |
55 |
Hanna Klimkiewicz (1c) |
II miejsce w Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Cztery Pory Roku”. |
56 |
Jagoda Runowska (1d) |
I miejsce w Rejonowym Konkursie Fotograficznym „Krajobraz Piły w roku 500 lecia miasta” |
57 |
Jagoda Runowska (1d) |
Laureatka konkursu „Fotograficzne motywy dla opowiadania kryminalnego z Piłą w tle” |
58 |
Jagoda Runowska (1d) |
II Wyróżnienie w konkursie o zasięgu ogólnokrajowym pt. "Amatorski spot o Pile" |
59 |
Anna Kowalik (2c) |
III Wyróżnienie w konkursie o zasięgu ogólnokrajowym pt. "Amatorski spot o Pile" |
Najważniejsze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcie |
60 |
Arleta Flisikowska (3b) |
Reprezentowanie Polski w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy I miejsce w kat. Juniorek w Finale Mistrzostw Polski w Warcabach Klasycznych. II miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet w warcabach klasycznych III miejsce w Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej I miejsce w XII Turnieju Polska Gra Open 2012 w kat. do lat 19. |
61 |
Joanna Bemowska (3f) |
I miejsce w chodzie na 3km w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów. I miejsce w chodzie na 20km w Mistrzostwach Polski Juniorów |
62 |
Wiktoria Magnucka (2c) |
I miejsce w IV Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim w Jeździe Indywidualnej na czas I miejsce w Mistrzostwach Polski Masters V miejsce w XIV Ogólnopolskim Wyścigu Ulicznym |
63 |
Artur Sobkowiak (2 tw) |
I miejsce w Klasyfikacji Generalnej Mistrzostw Wielkopolski "Fortuna Thule Cup 2012" I miejsce w Mistrzostwach Wielkoposki XC MTB w Pniewach. |
64 |
Tomasz Stodolski (1e) |
III miejsce w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Judo I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Mł. w Judo II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Judo |
65 |
Jakub Palacz (1f) |
III miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Mł.(bieg 2000m) I miejsce w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (bieg 1000 m) II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w biegu na 2000m |
66 |
Agata Rolińska (2a) |
IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych III miejsce w Finale Wojewódzkim XIV Licealiady w LA (bieg na 200 m) I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski LZS LA III miejsce w Mistrzostwach Okręgu w kat.juniorów |
67 |
Agata Fiedorowicz (2f) |
II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Juniorów w biegu 2000m z prz. II miejsce w Mistrzostwach Okręgu w biegu na 800m IV miejsce w Finale Wojewódzkim XIV Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
68 |
Kwiecień Wojciech, Radziewicz Marcin (3sms) Miąsko Marcin (3sms) Kaźmierczak Robert (3sms) Intrys Jakub (3sms) Gromadzki Kamil (1sms) Goździkowski Kacper (3sms) Dziedzina Mateusz (1sms) Wierciak Mateusz (2sms) Gast Krystian (2sms) Bazylewicz Jakub (1sms) Trzaska Adam (3sms) |
IV miejsce w Finale XIV Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej I miejsce w Finale Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Chł. |
69 |
Marcel Szarajew (2e) |
I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców |
70 |
Marcin Radziewicz (3sms) Jakub Intrys (3sms) Kacper Goździkowski (3sms) Wojciech Kwiecień (3sms) Marcin Miąsko (3sms) Robert Kaźmierczak (3sms) Adam Trzaska (3sms) Mateusz Wierciak (2sms) Krystian Gast (2sms) |
II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Piłce Siatkowej Chł. III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej Chł. II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Juniorów w Piłce Siatkowej („III Memoriał Mieczysława Doroszka”.) |
71 |
Kacper Szlaski (1sms) Jakub Bazylewicz (1sms) Kamil Gromadzki (1sms) Adam Lewko (1sms) Mateusz Dziedzina (1sms) Krystian Mysłowiecki (1sms) Piotr Pabisiak (1sms) Paweł Szemiot (1sms) Piotr Ciemiński (2b) Patryk Krycia (1sms) |
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej II miejsce w Turnieju Ponadgimnazjalnym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych |
72 |
Sandra Zaczkowska (1b) Katarzyna Lewandowska (2d) Klaudia Konieczna (2e) Klaudia Czaplińska (2c) Oliwia Grzelczak (1d) Izabela Tomczyk (2d) Natalia Groblewska (2d) Daria Janowicz (2b) Aleksandra Kubera (3f) Zuzanna Kuta. (3f) |
II miejsce w Wielkopolskiej Licealiadzie Dziewcząt w Piłce Siatkowej I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
73 |
Sandra Zaczkowska (1b) |
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Kadetek I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Juniorek |
74 |
Katarzyna Lewandowska (2d) Natalia Groblewska (2d) Izabela Tomczyk (2d) Klaudia Czaplińska (2c) Klaudia Konieczna (2c) |
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Juniorek III miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek |
75 |
Katarzyna Lewandowska (2d) Klaudia Czaplińska (2c) |
I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej Dziewcząt IX miejsce w Finale Wielkopolski w Piłce Plażowej Dziewcząt |
|
Piotr Pabisiak (1sms) Patryk Walczak (1sms) |
I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej Chłopców IX miejsce w Finale Wielkopolski w Piłce Plażowej Chłopców |
76 |
Bemowska Joanna (3f) Nowak Katarzyna (3d) Sobczak Marta (3f) Macyszyn Katarzyna (1a) Ryczek Martyna Rolińska Agata (2a) Serwus Agnieszka, Fiedorowicz Agata (2f) Plewa Paulina (1f) Sobczak Hanna Przewoźniak Kinga, Zaworska Bernadetta. |
IV miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
77 |
Jakub Palacz (1a) Mikołaj Dąbrowski (3tw) Adrian Hryniewiecki (3a) Cezary Dwulist (3c) Robert Marczuk (2tw) Marcin Szak (2b) Artur Sobkowiak (2tw) Mikołaj Boruta (3tw) Piotr Drewniany (1tw) Grzegorz Ciemięga (2b) Patryk Fendrych (3b) Beniamin Pawulski (3b) Paweł Kulczyński (1tw) Miłosz Stoiński. (2tw) |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski |
78 |
Agata Rolińska (2a) |
III miejsce w biegu na 200m - Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce I miejsce w Mistrzostwach Rejonu |
79 |
Danuta Jagła (3f) |
X miejsce w biegu na 200m - Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce II miejsce w Mistrzostwach Rejonu |
80 |
4x400 m. dziewczęta |
VII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkoatletyce II miejsce w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
81 |
Agnieszka Serwus (1d) |
I miejsce w biegu 110 m ppł w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
82 |
Paulina Plewa (1f) |
II miejsce w biegu 110 m ppł w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
83 |
Grzegorz Ciemięga (2b) |
II miejsce w biegu 400m w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
84 |
Jakub Palacz (1f) |
II miejsce w biegu 800m w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
85 |
Weronika Lorenz (1a) |
III miejsce w pchnięciu kulą w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
86 |
Klaudia Konieczna (2e) |
II miejsce w rzucie oszczepem w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
87 |
Cezary Dwulit (3c) |
II miejsce w skoku wzwyż w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
88 |
Oliwia Zank (2d) |
II miejsce w skoku wzwyż w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
89 |
Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt Rolińska Agata (2a) |
I miejsce w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
90 |
Sztafeta 4 x 400 m chłopców |
II miejsce w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce |
91 |
Katarzyna Lewandowska (2d) |
III miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Kadetek w piłce plażowej |
92 |
Klaudia Czaplińska (2c) |
II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej Dziewcząt |
93 |
Kamil Łojko (3b) Damian Pakiet (3a) Joanna Bemowska (3f) Katarzyna Nowak (3d) Agata Rolińska (2a) |
Drużynowo I miejsce w Powiatowych Zawodach Ergowioseł o Puchar Starosty Pilskiego Szkół Ponadgimnazjanych. |
94 |
4 x 100 m dziewcząt 4 x 100 m chłopców szwedzkich dziewcząt |
XIV Finał Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego - Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach: II miejsce Ryczek Martyna, Plewa Paulina (1f), Rolińska Agata (2a), Smolaków Karolina (1a) III miejsce Bartosz Adamski (1tw), Sebastian Siemion (3tw), Paweł Kulczyński (1tw), Robert Marczuk (2tw) II miejsce Macyszyn Katarzyna (1a), Głuchowska Marcelina (1f), Fiedorowicz Agata (2f), Bemowska Joanna (3f) |
95 |
Tomasz Łabusiński (3b) Adam Skibiński (3a) Dawid Taterka (2tw) Bartosz Rajewicz (2tw) Marek Kubik (2tw) Mateusz Boniecki (2b) Damian Urban (1tw) Michał Kozera (1tw) Adrian Hryniewiecki (3a) Patryk Lemański (2tw) |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w piłce koszykowej II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Chłopców |
96 |
Koza Radosław (3a) Marczuk Robert (2tw) Pilarski Paweł (2tw) |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców |
97 |
Sapa Honorata (2a) Kwiatek Aleksandra (2f) Głuchowska Marcelina (1f) |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt |
98 |
Aleksandra Cioch (2f) Karolina Świderska (1f) Igor Czerniak (2a) |
III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu |
99 |
Angelika Cecka, (2c) Kacper Cioch, (2b) Jakub Kwacz (2b) Bartosz Troczyński (2tw) |
III miejsce w Finałowym Turnieju w Szachach Drużynowych Szkól Ponadgimnazjalnych. |
100 |
Siemion Sebastian (3tw) Filip Bartłomiej (2a) Wiza Mateusz (3b) Kotlarz Grzegorz (2b) Szak Marcin (2b) Panek Filip (2d ) Krawiec Maciej (2a) Riske Michał (2a) Piosik Arkadiusz (3a) Dwulit Cezary (3c) Grabowski Arkadiusz (3b) Świtliński Dawid (3tw) |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców |
101 |
Joanna Bemowska (3f) |
I miejsce w kategorii dziewcząt w VI Biegu Niepodległości |
|
Oliwia Ziemkowska (2e) Aleksandra Burdziak (2e) Aleksandra Działak (2e) Aleksandra Fiałka (2e) Klaudia Konieczna (2e) Agnieszka Serwus (1d) Ewelina Darka (1e) Małgorzata Erdmann (2a) Magdalena Kaczor (3c) Anna Małuch (1f) Agata Pocętek (1d) Paulina Mańczak (1e) Ada Lepieszko (2d) Sylwia Garlewicz (2d) |
II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt |
|
Borowicka Iwona 2b, Natalia Łojek 2c, Dorota Woźniak 2c, Serwatka Paulina, Małuch Anna (1f), Herc Emilia 1c |
Godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych w lekkiej atletyce |
|
Adrianna Machajewska 2d , Karolina Drogosz 2d, Klaudyna Kędzierska 2d |
Oprawa fotograficzna na zawodach sportowych |