Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2013/2014.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcie |
1 |
Sandra Zaczkowska |
Stypendium Starosty Pilskiego za wybitne osiągnięcia sportowe. |
Sandra Zaczkowska |
I miejsce w Lidze Kobiet A w województwie, II miejsce na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek w Piłce Siatkowej, III miejsce na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek w Piłce Plażowej, IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt, VII miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w Piłce Siatkowej. |
|
Tomasz Drzewiecki |
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Judo, I miejsce w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w kategorii 81 kg, I miejsce w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych „Liberty Cup” w Judo w kategorii 81kg, II miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo, II miejsce w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2014, III miejsce w XI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w kategorii 81 kg. |
|
Tomasz Stodolski |
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Judo. |
|
Gracjan Wyroślak |
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo w kategorii do 66kg, I miejsce w XI Międzynarodowym Turnieju Judo Juniorów Młodszych i Dzieci, I miejsce w Mistrzostwach Torunia w Judo w kategorii 66kg, V miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo, V miejsce na XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2014 kategoria wagowa 66kg. |
|
Ewa Tykwińska |
II miejsce na Zachodniopomorskiej Olimpiadzie Sportów Walki Złocieniec 2013 w konkurencji kata 15-16 lat, IV miejsce na Mistrzostwach Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate. |
|
Anna Joachimiak |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej, IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt. |
|
Weronika Lorenz |
I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej , I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej, IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt. |
|
Artur Sobkowiak |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA - 1500m, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych. |
|
2 |
Katarzyna Rzeczycka |
III miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce. |
3 |
Katarzyna Weber |
Wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce. |
4 |
Arkadiusz Mula |
Wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie „Kalejdoskop”. |
5 |
Michał Riske |
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-planeta”. |
6 |
Adam Cieślewicz |
III Nagroda w XI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”, IV miejsce w Konkursie Wiedzy o Senacie Klubu Senatorów Północnej Wielkopolski. |
7 |
Katarzyna Kafke |
II miejsce w Konkursie Wiedzy o Senacie Klubu Senatorów Północnej Wielkopolski. |
8 |
Alicja Stefanek |
III miejsce w Konkursie Wiedzy o Senacie Klubu Senatorów Północnej Wielkopolski. |
9 |
Alicja Rawicka |
Laureatka Etapu Powiatowego i uczestniczka Finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”. |
10 |
Weronika Majewska |
V miejsce w Finale Powiatowym Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” i udział w Finale Wojewódzkim. |
11 |
Anna Martin |
III miejsce w Finale Powiatowym Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas I reprezentantka powiatu w Finale Regionalnym, Laureatka Etapu Powiatowego i uczestniczka Finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". |
12 |
Mateusz Majewski |
Uczestnik Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Net Masters Cup 2014. |
13 |
Łukasz Skubek |
II miejsce w Etapie Powiatowym XII Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas I, VII miejsce w Finale XII Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas I. |
14 |
Aleksandra Kamińska |
II Nagroda w XI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”. |
15 |
Zuzanna Golec |
II Nagroda w XI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”. |
16 |
Patrycja Długosz Katarzyna Macyszyn Karolina Szpura |
III miejsce w klasyfikacji drużynowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS-wczoraj, dziś, jutro”. |
17 |
Andrzej Kowalski Michał Krasocki |
III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie. |
18 |
Jagoda Runowska |
III miejsce w Konkursie Fotograficznym "Moje Wakacje". |
19 |
Paulina Puś |
II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego. |
20 |
Sylwia Gorlewicz |
III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego. |
21 |
Daria Dyko |
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. |
22 |
Aneta Arendt |
Wyróżnienie w XIII Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego. |
23 |
Marta Kołodziej |
Uczestniczka Okręgowego Etapu XL Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej. |
24 |
Wiktoria Magnucka |
Uczestniczka Okręgowego Etapu XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej. |
25 |
Malwina Drzewiecka |
Uczestniczka Okręgowego Etapu XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego. |
26 |
Hanna Klimkiewicz |
II nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim" "Mój ulubiony wiersz", III nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "Mój dom, moja ojczyzna". |
27 |
Paulina Rybarczyk |
III miejsce w Powiatowym Konkursie Translatorskim „Pół żartem pół serio” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. |
28 |
Marcelina Głuchowska |
III miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Prezentację Kulturoznawczą "My South African Impressions", II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych. |
29 |
Mateusz Szymaniec |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej, IV miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym o "Złote Pióro Starosty Pilskiego”. |
30 |
Szymon Zawistowski |
Uczestnik Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Net Masters Cup 2014, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej. |
31 |
Dominika Gurda |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x400m, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
32 |
Artur Woźniak |
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej. |
33 |
Aleksandra Bluma |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 400m, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
34 |
Marcin Konieczny |
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej. |
35 |
Katarzyna Nowak |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym. |
36 |
Iga Glonek |
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
37 |
Anna Małuch |
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
38 |
Karolina Jończak |
I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich, II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
39 |
Dariusz Grams |
I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich. |
40 |
Robert Marczuk |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej, I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Tenisie Stołowym. |
41 |
Martyna Ryczek |
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
42 |
Maciej Kołodziej |
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej, III miejsce w IV Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB. |
43 |
Agnieszka Serwus |
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 100 m ppł, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej, III miejsce w Półfinałach Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
44 |
Paulina Plewa |
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
45 |
Paweł Pilarski |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Tenisie Stołowym. |
46 |
Patryk Dudojć |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej. |
47 |
Michał Matuszewski |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, III miejsce w Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
48 |
Adrian Pawlik |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. |
49 |
Karolina Saturska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu Drużynowym Tenisie Stołowym. |
50 |
Jakub Karaszewski |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. |
51 |
Beniamin Jędrusina |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej. |
52 |
Dawid Tucholski |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej. |
53 |
Dawid Tateka |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej. |