Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2016/2017.
l.p. |
imię i nazwisko |
osiągnięcia |
Miron Smardzewski Arkadiusz Ludkowski Jakub Klęsk Angelika Gronowska Klaudia Starkowska Konrad Gaweł Arkadiusz Drozdowicz Daria Bąk Filip Borowicz Aleksandra Kamińska Krzysztof Martin Krzysztof Łapacz Klaudia Matuszak Monika Mrotek Jakub Pacocha Patryk Idzikowski Jagoda Kurnikowska Paweł Błoch Daniel Zwierzchowski Jakub Gardecki Paulina Wieczorek Hubert Kozłowski Patryk Piszczek Jagoda Jabłońska Marta Kamińska Emil Domański Susana Lächele Agata Trzaskalska Kaja Smoleń Jakub Szymanowski Adam Stodolski Martyna Czachowska Miłosz Szmyt Paulina Pasternak |
Stypendyści Starosty Pilskiego |
|
1 |
Miron Smardzewski |
Prymus Szkoły laureat 23. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce; wolontariusz, członek pocztu sztandarowego, reprezentant szkoły w zawodach sportowych, uczestnik II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie |
2 |
Arkadiusz Ludkowski |
współautor wewnątrzszkolnego programu Peer to Peer, tworzył szkolne oprawy artystyczne, wolontariusz, uczestnik Międzynarodowego Programu Wymiany Informacji "Etwinning", napisał tekst "Sick PineTrees", który został wykorzystany jako motyw przewodni rekonstrukcji historycznej "Przełamanie Pommernstellung - bitwa o Wał Pomorski"; I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, I miejsce w Konkursie Głośnego Czytania Literatury Angielskojęzycznej, zakwalifikował się do etapu 3a Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej |
3 |
Jakub Klęsk |
Reprezentant Polskiej Kadry Narodowej Multimedalista województwa Wielkopolskiego w skoku w dal, trójskoku i biegu na 100m, złoty medalista Licealiady na szczeblu Powiatu i Województwa w skoku w dal, w latach szkolnych 2014/2017 zajął IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w skoku w dal, XII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w trójskoku, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego |
4 |
Angelika Gronowska |
I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, II miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach – 500 m – dziewcząt, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej |
5 |
Klaudia Starkowska |
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 1500 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
6 |
Konrad Gaweł |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w skoku wzwyż, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego |
7 |
Arkadiusz Drozdowicz |
Reprezentant Polskiej Kadry Narodowej I miejsce Mistrzostw Polski LZS w chodzie sportowym na 10 km, II miejsce Mistrzostw Polski Juniorów w chodzie sportowym na 10 km, udział w reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata Juniorów chód sportowy na 10 km, I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w chodzie na 5 km; |
8 |
Daria Bąk |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 1500 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
9 |
Filip Borowicz |
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, Laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce |
10 |
Aleksandra Kamińska |
I miejsce w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
11 |
Krzysztof Martin |
III miejsce w finale Wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", I miejsce w finale regionalnym (i powiatowym) |
12 |
Krzysztof Łapacz |
III miejsce IX Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski, finalista etapu okręgowego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej |
13 |
Klaudia Matuszak |
finalistka finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", VII miejsce w finale regionalnym (VI w powiatowym) |
14 |
Monika Mrotek |
osiągnięcia naukowe |
15 |
Jakub Pacocha |
finalista etapu okręgowego XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo –Planeta |
16 |
Patryk Idzikowski |
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa. |
17 |
Jagoda Kurnikowska |
laureatka konkursu "Śladami stanu wojennego" organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA pod patronatem Starosty Pilskiego, laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej |
18 |
Paweł Błoch |
IX miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", VII miejsce w finale regionalnym (V w powiatowym), wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geo – Planeta, udział w zawodach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych
|
19 |
Daniel Zwierzchowski |
finalista finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", V miejsce w finale regionalnym (i w powiatowym)
|
20 |
Jakub Gardecki |
finalista finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". VII miejsce w finale regionalnym (VI w powiatowym |
21 |
Paulina Wieczorek |
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, laureatka etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa |
22 |
Hubert Kozłowski |
I miejsce w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
23 |
Patryk Piszczek |
I miejsce w wojewódzkim konkursie "Porozmawiajmy o tym jak było..."za reportaż o stanie wojennym, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, honor i ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa |
24 |
Jagoda Jabłońska |
I miejsce w wojewódzkim konkursie "Porozmawiajmy o tym jak było... "za reportaż o stanie wojennym, publikacje w międzynarodowym czasopiśmie „Pod wiatr” |
25 |
Marta Kamińska |
II miejsce w Wielkopolskich Eliminacjach XL Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w chodzie na 2000 m |
26 |
Emil Domański |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w rzucie oszczepem, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w rzucie oszczepem |
27 |
Susane Lächele |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m.ZŁOTY MEDAL NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY U-18 W LEKKIEJ ATLETYCE (400m ppł), JUNIOR MŁODSZY ZŁOTY MEDAL NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY U-18 W LEKKIEJ ATLETYCE (4 x 400m), JUNIOR MŁODSZYSREBRNY MEDAL W HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U-18 W LEKKIEJ ATLETYCE (300M), JUNIOR MŁODSZY |
28 |
Agata Trzaskalska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m ppł oraz w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Młodszych LZS w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w biegu na 100m ppł, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
29 |
Kaja Smoleń |
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m ppł, I miejsce w sztafecie 4x100 m, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
30 |
Jakub Szymanowski |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w formule K1 Rules - kickboxing kategoria Junior Młodszy - 71 kg, III miejscew Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów formule lowkik - kickboxing kategoria junior starszy - 71 kg |
31 |
Adam Stodolski |
I miejsce w Pucharze Europy Kadetów w Judo |
32 |
Martyna Czachowska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
33 |
Miłosz Szmyt |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych |
34 |
Paulina Pasternak |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce |
35 |
Małgorzata Maciaszek |
I miejsce w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
36 |
Karol Górzny |
I miejsce w diecezjalnym etapie Olimpiady Teologii Katolickiej awans do Finału Ogólnopolskiego |
37 |
Wiktoria Janiczak |
II miejsce w Powiatowym Konkursie - Profilaktyka Chorób Nowotworowych- Zdrowy Styl Życia |
38 |
Laura Chuchla |
II nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile |
39 |
Patryk Suchecki |
II miejsce (Srebrny Laur) w wojewódzkim konkursie literackim nt. życia i twórczości R. Wilhelmiego " Homo locum ornat non locus hominem" |
40 |
Oliwia Załachowska |
III miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS- wczoraj, dziś, jutro", III miejsce w konkursie pt. Profilaktyka Chorób Nowotworowych- Zdrowy Styl Życia organizowanym w ramach projektu „Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiat pilskiego- profilaktyka chorób nowotworowych |
41 |
Michał Podkowa |
III nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile |
42 |
Wiktoria Sępińska |
III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego |
43 |
Natalia Adamczyk |
III nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile |
44 |
Radosław Potoczko |
III nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile |
45 |
Małgorzata Kornacka |
finalista finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". VII miejsce w finale regionalnym (VI w powiatowym) |
46 |
Julia Rogacka |
laureatka konkursu "Śladami stanu wojennego” organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA pod patronatem Starosty Pilskiego |
47 |
Aleksandra Kozik |
laureatka konkursu "Śladami stanu wojennego" organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA pod patronatem Starosty Pilskiego |
48 |
Karina Kwasińska |
laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce |
49 |
Mikołaj Kurcin |
V miejsce drużynowo w konkursie informatycznym Poznań Global Game Jam |
50 |
Marta Piosik |
wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w kategorii: duet |
51 |
Kinga Kozera |
wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w kategorii: duet |
52 |
Maja Szczęsnowicz |
wyróżnienie w powiatowym konkursie „Profilaktyka chorób nowotworowych – zdrowy styl życia” |
53 |
Marta Bazimierowska |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej |
54 |
Katarzyna Kałduńska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsca drużynowo a IV indywidualnie |
55 |
Arkadiusz Wilczyński |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
56 |
Karolina Grela |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
57 |
Aleksandra Loch |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
58 |
Julia Łącka |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego |
59 |
Zuzanna Śnioszek |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
60 |
Mikołaj Krutel |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
61 |
Krzysztof Safon |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
62 |
Kamil Stefański |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
63 |
Anna Grobelna |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
64 |
Kamil Czech |
I miejsce w 2. Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Pucharze Starosty w wyciskaniu sztangi, II miejsce a drużynowo I w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
65 |
Beniamin Jędrusina |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
66 |
Dawid Tucholski |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
67 |
Krystian Piasecki |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
68 |
Hubert Kujawski |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
69 |
Zuzanna Matuszak |
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż |
70 |
Natalia Hływa |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej |
71 |
Wiktoria Wiącek |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego |
72 |
Aleksandra Miły |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 200 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m |
73 |
Paulina Poznaniak |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
74 |
Izabela Kozłowska |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej |
75 |
Daniel Jewszel |
III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi |
76 |
Julia Kornaga |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
77 |
Karolina Kin |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
78 |
Małgorzata Pisarek |
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x100 m, V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m. |
79 |
Cezary Woliński |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce |
80 |
Jakub Rutkowski |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce |
81 |
Mikołaj Grabowski |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce |
82 |
Karol Subczyński |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m |
83 |
Jakub Kurkiewicz |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce |
84 |
Magdalena Szukajło |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce |
85 |
Mikołaj Łosoś |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców |
86 |
Tomasz Zieliński |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
87 |
Aleksandra Saturska |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym |
88 |
Mikołaj Grabowski |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
89 |
Radosław Sójka |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
|
90 |
Mateusz Fąs |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych w Biegach Przełajowy, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 1500 m
|
91 |
Monika Król |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
92 |
Julia Burdziak |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
93 |
Natalia Czapiewska |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
94 |
Julia Krutel |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
95 |
Marcin Gendek |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
96 |
Kacper Jarzynowski |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi
|
97 |
Filip Rochewicz |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
98 |
Patryk Kwapiszewski |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
99 |
Patryk Wojciechowski |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
100 |
Paulina Betyna |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
101 |
Agata Zimoch |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
102 |
Sandra Olszanowska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
103 |
Martyna Gwizun |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
104 |
Natalia Habet |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
105 |
Hubert Przybył |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach – 700 m – chłopców, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi, II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi |
106 |
Kacper Jóźwiak |
III miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach – 700 m – chłopców, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi |
107 |
Bartosz Sekuła |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
108 |
Jakub Kobak |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo |
109 |
Artur Puchalski |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi |
110 |
Tomasz Sarbak |
III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi |
111 |
Aila Solecki |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
112 |
Joanna Suchowiak |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej |
113 |
Helena Kolanowska |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż, II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piskiego w Pływaniu Drużynowym
|
114 |
Szymon Chmiel |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych
|
115 |
Gracjan Publicewicz |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
|
116 |
Cezary Woliński |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 100 m
|
117 |
Weronika Szczepaniak |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce
|
118 |
Oliwia Pabich |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce |
119 |
Aleksandra Dymek |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce |
120 |
Jakub Powalisz |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce
|
121 |
Marcin Gendek |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce
|
122 |
Szymon Sadowski |
I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi
|
123 |
Natalia Galicka |
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą, II miejsce w Mistrzostwach LZS w pchnięciu kulą
|
124 |
Weronika Gotlib |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce
|