W ramach cyklu Pasje Naszych Czytelników #pasjeuczniówNafty mamy przyjemność poinformować Was o niezwykłych osiągnięciach naszej utalentowanej uczennicy, 🧡𝓐𝓰𝓪𝓽𝔂 𝓚𝓾𝓵𝓮𝓼𝔃𝔂🧡 z 2c.

⭐Agata z pasją i zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności wokalne i zdobywa laury w różnych ogólnopolskich konkursach piosenki. Wkłada swoje serce w każdy występ. Jej niezwykły talent i ciężka praca przynoszą imponujące rezultaty. Cieszymy się, że możemy wspierać Ją na tej artystycznej drodze.

🎤Agata nie tylko reprezentuje naszą szkołę, ale również inspiruje swoich rówieśników do rozwijania i doskonalenia własnych pasji i marzeń. Jej sukcesy są dowodem na to, że determinacja i poświęcenie prowadzą do spełnienia marzeń.

- 2. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym "Kropka" 2024
- 2. miejsce w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej "Zaśpiewane Zimą" 2023
- Laureatka I Ogólnopolskiego Majowego Przeglądu Piosenki 2024
- Wyróżnienie Specjalne w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Online "Zaśpiewaj to" 2024
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Magiczne Melodie" Soliści 15-17 lat 2024
- Wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej FIRAleja Gwiazd 2023
- 1. miejsce w 3. Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Tekstów Pisanych Prozą w kategorii szkoły ponadpodstawowe 2023
- Finalistka Domowego Festiwalu Piosenki VII edycja 2024
- Stypendystka Starosty Pilskiego Powiat Pilski 2024

⭐Jesteśmy dumni, że mamy tak wyjątkową uczennicę w naszej szkole i z niecierpliwością czekamy na Jej kolejne osiągnięcia.

🎀Agato gratulujemy z całego serca i życzymy dalszych sukcesów👏

😍Wszystkich Uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby (malują, rysują, kolekcjonują, piszą, tańczą, grają, śpiewają) i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do biblioteki lub kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.

Następne edycje "Pasji..." w przyszłym roku szkolnym.
......
#bibliotekaNafty #ilovenafta #i❤Nafta