3 listopada 2022 r. (czwartek) 
odbędą się zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas

o godz. 16.30

1a        p. Magdalena Urban              sala 31 (II piętro)
1b p. Marta Gabryś sala 34 (II piętro)
1c p. Joanna Drabowicz sala 14 (parter)
1ch p. Alicja Kosińska sala 32 (II piętro)
1d p. Agata Zawistowska sala 10 (parter)
1e p. Anna Hoffmann–Rothe sala 22 (I piętro)
1f p. Monika Filoda sala 15 (parter)
1g p. Jarosław Lemanowicz świetlica (II piętro)

2a      p. Krystyna Oleksów sala 33 (II piętro)
2b p. Justyna Bohatkiewicz sala 38 (II piętro)
2c p. Krzysztof Jaros sala 18 (parter)
2d p. Magdalena Joppek sala 37 (II piętro)
2e p. Agnieszka Ossowska sala 09 (parter)
2f p. Grażyna Rawicka–Bilejczyk   sala 19 (parter)

od godz. 17.00 do 18.00

Indywidualne konsultacje rodziców z nauczycielami.
Wszyscy nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim lub s. 27 na pierwszym piętrze.

o godz. 18.00

3a       p. Aleksandra Gondek–Sujka sala 32 (II piętro)
3b p. Małgorzata Piekarska sala 38 (II piętro)
3c p. Katarzyna Włodkowska sala 14 (parter)
3d p. Magdalena Towalewska sala 34 (II piętro)
3e p. Magdalena Zadrożna sala 31 (II piętro)
3f p. Iwona Narożny sala 18 (parter)
4a p. Eliza Miękczyńska sala 10 (parter)
4b p. Małgorzata Ochodek s.19 (parter)
4c p. Izabela Fonferek–Ławecka s.33 (II piętro)
4d p. Ewa Rozpłoch świetlica (II piętro)
4e p. Joanna Mockało s.09 (parter)
4f p. Maria Dembińska s.22 (I piętro)

na I piętrze:
język polski s.21 Danuta Jakubiec-Cioch, Agnieszka Ossowska, Grażyna Rawicka – Bilejczyk, Ewa Rozpłoch, Katarzyna Włodkowska
matematyka, fizyka
informatyka, EdB 
s.28 oraz s.27
Leszek Ćwikła, Borys Dzidziul, Alicja Kosińska, Sławomir Kozłowski, Beata Krzewińska (gabinet wicedyr. obok s.21), Andrzej Mejłun, Krystyna Oleksów, Małgorzata Piekarska
biologia
chemia
s.22
Maria Dembińska, Anna Hoffmann – Rothe, Sebastian Krajewski, Kamilla Skrobot, Sylwia Solak – Kujawska, Magdalena Zadrożna, Danuta Zaremba
geografia
PP
s.20
Eliza Miękczyńska, Jolanta Tancogne
język niemiecki
s.29
Aleksandra Gondek – Sujka, Magdalena Joppek, Jarosław Lemanowicz, Joanna Tomczewska (gabinet wicedyr. obok s.29)
historia, wos, plastyka, zaj. art.
biblioteka szkolna
Przemysław Hudyma, Krzysztof Jaros, Iwona Narożny, Justyna Szymańska
wychowanie fizyczne
pokój nauczycielski
Edward Klimiuk, Paweł Łojewski, Wiesława Małowicka, Grzegorz Witkowski, Renata Zahorska
Pedagog szkolny
gabinet pedagoga obok s.22
Magdalena Towalewska

na parterze:
Dyrektor

gabinet dyrektora

obok s.09

Marek Wasilewski
język angielski, francuski,    rosyjski s.18, 19 Justyna Bohatkiewicz, Monika Filoda, Marta Gabryś, Izabela Fonferek - Ławecka, Aleksandra Grzegorczyk, Joanna Jaruga, Julia Kamińska –Jachnik, Joanna Mockało, Małgorzata Ochodek, Magdalena Urban